חיפוש באינדקס עסקים

שוורצקופף פרופשיונל הבלונד של BLONDME

פורסם מאת: barosh בתאריך: 15 פברואר 2016

Print Friendly, PDF & Email

שוורצקופף פרופשיונל הבלונד של BLONDME

שוורצקופף פרופשיונל מבית קונצרן הנקל, קוראת לך ליצור את מראה הבלונד הייחודי לך!

שוורצקופף פרופשיונל הבלונד של BLONDME3 סדרות צבעי בלונד חדשניים: להבהרה תוך מתן גוון או נטרול פיגמנטים, לטשטוש שיער לבן ולמראה בלונדיני זוהר ואופנתי עוד יותר, עם אפקטים של “משחקי תאורה” בגוונים מקוריים של: קרח, חול, כחול-פלדה, קרמל, תות-שדה ולילך.

את גוון הבלונד המושלם, לעיתים קשה מאוד להשיג, ועד שזה כבר קורה, נראה כי מציאתו היתה דומה למציאת זהב. מעכשיו, ניתן ליהנות מגווני בלונד מרהיבים, גווני קרם מדהימים וצבע בלונד מושלם כנשיקת קרן-השמש, עם צבעי BLONDME החדשים מבית שוורצקופף פרופשיונל.

כ- 30% מאתנו מסורות לצבע הבלונד בכל הדרו הזהוב, ולכן אין זה פלא שנשים רבות ברחבי העולם מקדישות זמן רב וכסף בחיפוש אחר גווני הבלונד הטובים ביותר והמושלמים ביותר עבורן. “שוורצקופף פרופשיונל” מבית קונצרן הנקל משיקה מגוון צבעיBLONDME  חדשים ואופנתיים, כדי להגשים את כל חלומות הבלונדיות, ולהפכן למציאות.

סדרתBLONDME  החדשה, מציעה לוח צבעים נוצץ, של גוונים יפהפיים, עם פולימרים חכמים הלוכדים את הפיגמנטים, ליצירת צבע זוהר ועמיד לאורך זמן.

הסדרה החדשה נחלקת ל-3 תתי סדרות ומבוססת על 3 עמודי תווך חשובים העושים שימוש בפורמולות מוצר ייחודיות, כדי לאפשר למעצב שצובע את השיער ליצור מראה בלונד זוהר:

 1. טונרים – 6 טונרים חדשניים, ליצירת משחקי גוונים מקוריים וביטוי אינדיבידואלי אופנתי (פירוט הגוונים בהמשך).
 2. הבהרות ונטרול צבע – 3 קרמים להבהרה עם חומרי צבע, מוכנים לשימוש, עבור הענקת גוון או נטרול פיגמנטים, מבהיר עד 5 רמות לשיער בלונד כהה-טבעי או בהיר יותר.
 3. טשטוש שיער לבן – הסדרה מציעה 3 קרמים מוכנים לשימוש, עבור טשטוש שיער לבן המאפשרים עד 4 רמות הבהרה, תוך כדי התמזגות האזורים הלבנים בצורה הרמונית.

כל אחד משלושת עמודי התווך הללו מאפשרים להשיג שיער בלונדיני באיכות הגבוהה ביותר!

שוורצקופף פרופשיונל הבלונד של BLONDMEאחד החידושים המרהיבים בסדרת BLONDME החדשה, הוא פלטת גווני הבלונד החדשים המאפשרים משחק של “השתקפויות” אופנתיות על גוון הבלונד הנבחר. הטונרים החדשים מאפשרים כעת לבחור בין גווני בלונד מהפנטים,בהשראת מסלולי תצוגות האופנה, שישימו אותך

בקדמת הבמה, כאשר התוצאה היא של מראה שיער בלונדיני, שטוף בהשתקפות מהפנטת על השיער בגווני:

 1. פלדה כחולה – לאפקט אנטי-כתום ובלונד פלדה.
 2. קרח – לאפקט אנטי-צהוב וגווני בלונד קרים.
 3. חול – לגוונים צלולים ואמיתיים.
 4. קרמל – לגוונים בלונדיניים אמיתיים עם נגיעות של קרמל עדין וחם.
 5. תות-שדה – לאפקט אופנתי של ורוד פסטלי.
 6. לילך – לגווני לילך ייחודיים, המושכים תשומת לב.

אם כן, מגוון צבעי BLONDME מציע כעת:

 • קרמים מוכנים לשימוש להבהרה, טשטוש שיער לבן והוספת גוון לשיער, בצבעים נוצצים של הגוונים שהוזכרו מעלה (קרח, חול, פלדה כחולה, קרמל, תות-שדה ולילך).
 • הוספת גוון לאורך זמן וחיזוק עוצמת הגוון, ודות לפולימרים התומכים בגוון השיער, המגנים על פיגמנטי הצביעה במהלך שטיפת השיער והחפיפה, לשיער בלונדיני יפה ועמיד לאורך זמן.
 • ביצועים משופרים של טשטוש שיער לבן.

אז פשוט אמרו BLONDME  למראה בלונדיני זוהר ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר, עם תוצאות צבע הנשמרות לאורך זמן.

שוורצקופף פרופשיונל הבלונד של BLONDME

3 סדרות צבעי בלונד חדשניים של שוורצקופף פרופשיונל


עמוד זה נצפה: 6,732 פעמים

לרכישת מוצר זה, השאר פרטים!

אני מאשר/ת קבלת דיוור

אהבתם את המאמר? כתבו לנו מה דעתכם בנושא.

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


[sg_popup id=1]