חיפוש באינדקס עסקים

™K18peptide מתקן את הנזק בשיער בתוך 4 דקות בלבד!

פורסם מאת: rita בתאריך: 6 נובמבר 2022

Print Friendly, PDF & Email

™K18peptide מתקן את הנזק בשיער  בתוך 4 דקות בלבד!

 

K18 הינו מותג השיער החדשני והצומח ביותר בעולם אשר נמכר כבר ביותר מ- 150 מדינות ברחבי העולם. לאחר שבילינו עשור במעבדה בסריקה ובדיקה של כל רצפי חומצות האמינו על פני כל גנום הקרטין המרכיב את שיער האדם, גילינו רצף ייחודי אחד (פפטיד ביואקטיבי) שמחזיר שיער פגום למצבו המקורי והצעיר. זהו ™K18Peptide  שלנו.

™K18peptide  הוא פריצת דרך מולקולרית המוגנת בפטנט שהוכחה קלינית כמתקנת את הנזק בשיער  בתוך 4 דקות בלבד!

K18  הינו מותג מהפכני אשר משתמש בביומימטיקה על מנת לחקות את אבני הבניין הטבעיות מהן מורכב השיער ובכך להשיב לשיער עד 94% מהגמישות המקורית ו-91% מהחוזק המקורי של השיער!
במילים פשוטות, ביומימטיקה היא תרגול של למידה מהטבע וחיקויו. הפפטיד שלנו מחקה את המבנה הטבעי של אבני הבניין שמהן מורכבות שרשראות הקרטין בשיער. הפפטיד הביו-אקטיבי K18 מזוהה כטבעי ושייך על ידי השיער, הוא לא נשטף במים או בשמפו כמו מוצרי שיער ומוצרי בניית קשרים מסורתיים,
מה שהופך את K18 לפתרון אמיתי ומתמשך לשיער פגום.

™K18peptide

K18 נכנס לתוך השכבות הפנימיות ביותר של השיער כדי להגיע לליבה של שרשראות הפוליפפטיד (שרשרות קרטין), ה-K18Peptide™ המהפכני שלנו הוא בדיוק בגודל ובהרכב הנכון כדי להשתלב ולחבר מחדש את השרשראות השבורות, ובגלל שהפפטיד שלנו שאפתן במיוחד, כתוצאה מהחיבור המחודש של השרשראות – גם כל הקשרים הדי-סולפטים החיצוניים שנפגמו מתחברים גם כן.

™K18peptide
™K18peptide  להשיג אצל המשווקים המורשים בלבד.


עמוד זה נצפה: 149 פעמים

לרכישת מוצר זה, השאר פרטים!

  אני מאשר/ת קבלת דיוור [recaptcha]

  תגיות: ,

  אהבתם את המאמר? כתבו לנו מה דעתכם בנושא.

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  
  דילוג לתוכן