חיפוש באינדקס עסקים

IGORA ROYAL Highlifts

פורסם מאת: barosh בתאריך: 28 פברואר 2017

Print Friendly, PDF & Email

IGORA ROYAL Highlifts

“שוורצקופף פרופשיונל” מבית קונצרן הנקל משיקה את –IGORA ROYAL Highlifts
סדרת צבעי שיער, הראשונה בישראל, המכילה כבר בתוכה את נוסחת פייברפלקס עם טכנולוגיית Fibre Bond חדשנית, הבלעדית ל“שוורצקופף פרופשיונל”

סדרת הצבעים מאפשרת הרמה והגנה לשיער, אף עם גווני ההרמה הקרים ביותר

בלונדיניות פשוט רוצות ליהנות יותר – אך מבלי להזיק לשיערן בעודן נהנות מהחיים.

הטרנדים האחרונים של צבעי הבלונד, השתנו מגוונים נחושתיים לגוונים כסופים, ומעצבי שיער ולקוחותיהם כאחד נלהבים מטרנד אופנתי זה.
עם השקת סדרת IGORA ROYAL Highlifts (“איגורה רויאל הייליפט”) החדשה מבית “שוורצקופף פרופשיונל”, מעצבי שיער יכולים כעת להרים את צבעי הבלונד לצבעים קרים עוד יותר, תוך מזעור שבירת השיער.
למעשה, מוצרי סדרת IGORA ROYAL Highlifts הם צבעי ההרמה הראשונים הכוללים את טכנולוגיית Fibre Bond החדשנית, אשר כבר משולבת בתוך קרם הצבע, ליצירת צבעי הבלונד הקרים,האפנתיים והמרשימים ביותר.

צבעי הבלונד הקפוא, הלבן כמעט, נצפו לאחרונה על מסלולי תצוגות האופנה, חופי הרחצה וברחובות.

זהו הטרנד הבלונדיני האולטימטיבי לקיץ הקרוב!


“שוורצקופף פרופשיונל” זיהתה מגמה זו, ופיתחה עקב כך שילובי פיגמנטים קרים-במיוחד וייחודיים בסדרת IGORA ROYAL Highlifts החדשה, אשר מאפשרת יצירת צבעי בלונד כסופים ומרהיבים ביותר!

צבעי סדרת IGORA ROYAL Highlifts כל כך רב-תכליתיים, כך שמעצבי שיער יכולים להציע שירותי צביעה בהתאמה אישית לכל חובבות הבלונד שרוצות להיות בלונדיניות יותר – גם בפעם הראשונה שהן צובעות את שיערן לבלונד.

כעת, ניתן ליצור עומק ואפקט דרמטי עם צבעים אחידים חזקים, לרכך את המראה עם צבעים רכים יותר, או ליצור משחקי אור וצל עם גווני בלונד שונים המשתלבים יחד למראה מושלם.

וכיוון שסדרת IGORA ROYAL Highlifts החדשה פותחה כך שהיא כבר מכילה בתוכה גם את תכשיר החיזוק הייחודי של “שוורצקופף פרופשיונל” FIBREPLEX Bond Booster מס’ 1, קשרי השיער כעת מוגנים במהלך תהליך ההרמה – והופכים את שירות צביעת הבלונד לשירות אולטימטיבי בסלון לעיצוב השיער.

בשיער בריא, הקשרים הקושרים יחד את סיבי השיער הדקיקים הפנימיים פועלים לייצוב המבנה הפנימי של השיער. בכל תהליך חמצוני, קשרים אלו הופכים לפגיעים ולעתים קרובות נשברים, ופירושו שהשיער מאבד את יציבותו הפנימית.

תכשיר FIBREPLEX מס’ 1, עם טכנולוגיית Fibre Bond החדשנית, מתקשר עם סיבי השיער ליצירת קשרים מבניים חזקים, מזעור שבירת השיער ושמירת חוזקו הפנימי של השיער במהלך תהליך ההרמה.

להמשך טיפוח השיער, סדרת IGORA ROYAL Highlifts החדשה פותחה לשימוש עם FIBREPLEX מס’ 2 ומס’ 3 להגנה על השיער והצבע.

תכשיר FIBREPLEX Bond Sealer מס’ 2 האינטנסיבי לשימוש בסלונים לעיצוב שיער יוצר קשרים חדשים בין סיבי השיער הדקיקים ומשקם את היציבות הפנימית של השיער.

התכשיר פועל לאיטום שכבת הקוטיקולה של השיער ליצירת שיער בריא ומבריק.

שמפו FIBREPLEX ותכשיר החיזוק FIBREPLEX Bond Maintainer מס’ 3 ניתנים לשימוש ביתי לשמירת מבנה השיער המחוזק ולהגנה מפני נזק נוסף לדוגמה כתוצאה מייבוש באוויר חם וסירוק.

שוורצקופף פרופשיונל- פייברפלקס- Fibreplexהנקל פועלת ברחבי העולם עם מותגים וטכנולוגיות מובילים בשלושה תחומים עסקיים:
מוצרי כביסה וטיפוח הבית, מוצרי יופי וטיפוח ודבקים וטכנולוגיות. הנקל, שנוסדה ב-1876 מחזיקה בעמדות שוק מובילות בתחומים צרכניים ועסקיים עם מותגים מפורסמים מאוד כגון פרסיל, שוורצקופף ו-Loctite. הנקל מעסיקה מעל 50,000 איש ודיווחה על מכירות של 18.1 מיליון יורו ורווח תפעולי מתואם של 2.9 מיליארד יורו בשנת הכספים 2015. מניות הבכורה של הנקל רשומות במדד הבורסה הגרמנית DAX .

שוורצקופף פרופשיונל- פייברפלקס


עמוד זה נצפה: 1,958 פעמים

לרכישת מוצר זה, השאר פרטים!

    אני מאשר/ת קבלת דיוור [recaptcha]

    אהבתם את המאמר? כתבו לנו מה דעתכם בנושא.

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    
    דילוג לתוכן