חיפוש באינדקס עסקים

IGORA ROYAL Fashion Lights

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 מרץ 2018

Print Friendly, PDF & Email

IGORA ROYAL Fashion Lights

“שוורצקופף פרופשיונל” ממשיכה את סיפור ההצלחה של טכנולוגיית ‘חיזוק קשרי סיב השיערה’ עם השקת צבעי השיער IGORA ROYAL Fashion Lights

על מנת להעצים את מעצבי השיער כדי שיוכלו לעמוד בדרישות למגוון רחב של שינויי צבע, “שוורצקופף פרופשיונל” מבית קונצרן הנקל שילבה כעת את טכנולוגיית ‘חיזוק קשרי סיב השיערה’ החדשנית והמתקדמת שלה בסדרת צבעי השיער IGORA ROYAL Fashion Lights.

שוורצקופף פרופשיונל- IGORA ROYAL Fashion Lightsבשנת 2017, FIBREPLEX – מערכת ההגנה המהפכנית על קשרי השיער של שוורצקופף פרופשיונל, שחררה את מומחי צביעת השיער מכל המגבלות הקשורות למצב השיער.
הודות לשירות חיזוק קשרי סיב השיערה, מעצבי שיער יכולים כעת להגן על השיער מפני הנזק הנגרם במהלך ההבהרה, הרמת הגוון והצביעה.

ההשקה של טכנולוגית ‘חיזוק קשרי סיב השיערה’, סללה את הדרך לשירותים הניתנים בסלון לעיצוב השיער, המשלבים את טכנולוגיית Fibre Bond בצבעי ההרמה מסדרת IGORA ROYAL Highlifts וכוללים את טכנולוגיה פורצת דרך זו, במוצרי טיפוח השיער.

כעת, בשנת 2018, שוורצקופף פרופשיונל גאה להמשיך בסיפור ההצלחה של חיזוק קשרי סיב השיערה עם קטגוריה חדשה של שירותי הגנה על קשרי השיער בצביעת השיער.
מתוך הבנה כי לקוחות הסלונים לעיצוב שיער היום מודעים יותר מתמיד למגמות האופנה של צבעי השיער, שוורצקופף פרופשיונל מאפשרת למעצבי שיער ליצור שינויי צבע ברמת הביצועים הגבוהה ביותר שיסובבו אחריהם ראשים ברחוב.
בזכות השילוב של טכנולוגיות חיזוק קשרי סיב השיערה בסדרת צבעי השיער IGORA ROYAL Fashion Lights, מעצבי שיער יכולים כעת ליצור את צבע השיער שלקוחותיהם רואים ברשתות החברתיות ביתר קלות לעומת אי פעם בעבר, מבלי להתפשר על איכות השיער.

שוורצקופף פרופשיונל- IGORA ROYAL Fashion Lights

שינויי צבע חדשים בשירותי הסלונים לעיצוב שיער.

IGORA ROYAL Fashion Lights: שירות הצבעים האופנתיים הראשונים של IGORA ROYAL עם טכנולוגיית חיזוק קשרי סיב השיערה בפנים, המספק הרמה והוספת גוון בשלב אחד וכן מציע מגוון צבעי שיער אופנתיים מבלי להתפשר על איכות השיער**:

• לקוחות הסלונים לעיצוב שיער יכולים לקבל גווני צבע אופנתיים ונועזים מבלי להתפשר על איכות השיער.

• מעצבי שיער יכולים להשיג צבעים אופנתיים באופן נוח ובטיחותי, עם הרמה והוספת גוון בשלב אחד.

• סדרת IGORA ROYAL Fashion Lights כוללת כעת 3 גוונים חדשים: L-22 כחול אינטנסיבי, L-33 ירוק פטרול, L-49 ובז’ סגלגל וכן את שאר הגוונים המוכרים…

גוונים נוספים בסדרה: L-00 ניטרלי, L-44 בז’ עדין, L-49 בז’ סגלגל, L-77, נחושת כתומה אינטנסיבית, L-88 אדום אינטנסיבי עז, L-89 אדום סגלגל בהיר ומבריק.

• סדרת IGORA ROYAL Fashion Lights מכילה שילוב פיגמנטים מרוכזים ואינטנסיביים של מחזקי צבע בגוונים חיים ותמהיל מיוחד של פיגמנטים ייחודיים עתירי ביצועים.
פיגמנטים אלו מספקים צבע קורן וזוהר יותר ותוצאות הנשמרות לאורך זמן.
הבנת טכנולוגיית Fibre Bond החדשנית

הבהרת או צביעת השיער ללא טכנולוגיית Fibre Bond או שימוש מופרז בכלי עיצוב שיער הפועלים על חימום, עלולים להחליש את הקשרים בתוך מבנה השיערה, ולגרום נזק לסיבי השיער ולשבירת השיער.

כדי להגן על השיער מפני נזקים הנגרמים במהלך הבהרה, הרמה, או צביעה, המרכיבים הפעילים בטכנולוגיית Fibre Bond חודרים עמוק לתוך השיערה ויוצרים שכבה סביב קשרי השיער.

הודות ל-“שומר ראש” זה, רוב קשרי השיער שורדים את תהליך הבהרת וצביעת השיער, להשגת הגוון האופנתי תוך שמירה על אלסטיות וחוזקו של השיער

**בהשוואה לשירות צביעת שיער עם IGORA ROYAL Fashion Lights ללא טכנולוגיית Fibre Bond.

שוורצקופף פרופשיונל- IGORA ROYAL Fashion Lights

הנקל פועלת ברחבי העולם עם מותגים וטכנולוגיות מובילים בשלושה תחומים עסקיים: מוצרי כביסה וטיפוח הבית, מוצרי יופי וטיפוח ודבקים וטכנולוגיות.
הנקל, שנוסדה ב-1876 מחזיקה בעמדות שוק מובילות בתחומים צרכניים ועסקיים עם מותגים מפורסמים מאוד כגון פרסיל, שוורצקופף ו-Loctite.

הנקל מעסיקה מעל 50,000 איש ודיווחה על מכירות של 18.1 מיליון יורו ורווח תפעולי מתואם של 2.9 מיליארד יורו בשנת הכספים 2015.
מניות הבכורה של הנקל רשומות במדד הבורסה הגרמנית DAX .


עמוד זה נצפה: 1,221 פעמים

לרכישת מוצר זה, השאר פרטים!

אני מאשר/ת קבלת דיוור


אהבתם את המאמר? כתבו לנו מה דעתכם בנושא.

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


[sg_popup id=1]