חיפוש באינדקס עסקים

ACCESS- אפליקציית תוכן מקצועי למעצבי שיער – בעברית!

פורסם מאת: rita בתאריך: 26 אוגוסט 2021

Print Friendly, PDF & Email

ACCESS – אפליקציית תוכן מקצועי למעצבי שיער,
המאגדת ידע מקצועי והדרכות מישראל ומהעולם – בעברית!

חטיבת המוצרים המקצועיים בלוריאל ישראל משיקה לראשונה חדשנות דיגיטלית עבור מעצבי השיער

האפליקציה החדשנית כוללת: הדרכות מקצועיות מישראל ומהעולם בנושאי צבעים וכימיה, הוראות שימוש ויחסי ערבוב, סרטוני “Step by Step” וסרטוני השראה.

חדשנות בעולם עיצוב השיער: חטיבת המוצרים המקצועיים של לוריאל ישראל משיקה בימים אלו חדשנות טכנולוגית מתקדמת בעולם ההדרכה המקצועית למעצבי השיער, ומתאימה את עצמה לתקופת הקורונה, בה חל מהפך בהרגלי ההדרכות, הסדנאות והמפגשים המקצועיים למעצבי שיער.

קבוצת לוריאל הבינה במהירות את הצורך המשתנה ופיתחה את  אפליקציית ACCESS  (אקסס) הנותנת  מענה בדיוק למצב זה. באפליקציה, שמושקת בימים אלו בכ-140 מדינות, ידע מקצועי וטכני נרחב, המותאם כולו למעצבי שיער.

האפליקציה מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית הכוללת: סרטוני הדרכה באורך מלא, סרטוני הדרכה מהירים “צעד אחר צעד”, סרטוני השראה, והסבר אודות מוצרי המותגים ואופי השימוש בהם, מידע טכני והשקות, הדרכות עסקיות ודיגיטליות להגדלת העסק ועוד.

אפליקציית אקסס של לוריאל פותחה ככלי העצמה למעצבי שיער מקצועיים, בכדי לתת להם מענה קל, זמין ונגיש למידע לו הם זקוקים. מעצבי השיער, שאינם זמינים מרבית היום בשל אופי עבודתם האינטנסיבי, יכולים כעת לצרוך את התוכן בשעה ובמקום שמתאימים להם, מבלי להתאים את עצמם או את הלו”ז שלהם להדרכות שמתקיימות בזמנים ספציפיים, או להתחייב לנסיעות ארוכות, דבר שהוא אף בעל ערך סביבתי ניכר. בישראל, לוריאל הנגישו את החומרים אף יותר- והשיקו את האפליקציה בעברית, כדי להקל על צריכת התוכן.

אילן נפתלי, מנהל חטיבת המוצרים המקצועיים: “אנו גאים להביא לישראל את גולת הכותרת של החדשנות בעולם ההדרכות המקצועיות למעצבי שיער מקצועיים, ולהנגיש לתעשיית עיצוב השיער בישראל כלים דיגיטליים ומודרניים שישנו את הדרך בה מעצבי שיער צורכים מידע מקצועי. זהו צעד נוסף במסגרת הטרנספורמציה הדיגיטלית המשמעותית שעוברת לוריאל בעולם ובישראל וכחלק מהטמעת טכנולוגיות יופי – ביוטי טק – בשוק היופי הישראלי. בעזרת האפליקציה החדשנית אקסס, לוריאל מוודאת כי מעצבי השיער המקצועיים יהיו תמיד בחוד החנית של החדשנות”.

אפליקציית ACCESS זמינה במכשירי אייפון ואנדרואיד.
בהורדה, יש להירשם באופן חד פעמי; לאחר מכן ניתן להיכנס בחופשיות, בהקלדת מייל וסיסמה.
התכנים באפליקציה מתחדשים באופן תדיר.
https://www.lorealaccess.com

ACCESS- אפליקציית תוכן מקצועי למעצבי שיער - בעברית!

חטיבת השיער בלוריאל משיקה אפליקציית אקסס צילום יחצ


עמוד זה נצפה: 116 פעמים

אתם מוזמנים לשלוח לנו כתבות, איטמים, חדשות ואנו נפרגן.

אני מאשר/ת קבלת דיוור


אהבתם את המאמר? כתבו לנו מה דעתכם בנושא.

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *