חיפוש באינדקס עסקים

תסרוקות כלה חורף 2022-2023

פורסם מאת: rita בתאריך: 20 אוקטובר 2022

Print Friendly, PDF & Email

תסרוקות כלה חורף 2022-2023

מעצבי השיער הבולטים בעולם הכריזו כבר על הטרנדים בתסרוקות כלה לחורף 2022-2023.

קולקציות תסרוקות כלה מוצגות וכל מעצב תסרוקות ידוע מציג את חזונו לעונה הקרובה.

הקסם של אהבה וחתונות לא מצא בן לוויה טוב יותר מהחורף, שחולק כבוד ליופיין של כלותיו.
התעלומות החבויות בלילות הארוכים המוארים במאות נרות יוצרות גלויות חלומיות.
לפיכך, הם לוקחים אותנו לתחושה של חתונה מהאגדות, של “הם חיו באושר ועושר”.

לחתונה בחורף יש יתרונות רבים, ולכן היא הופכת כל כך פופולרית:
יותר זמינות של מקומות, מחירים טובים יותר, היעלמות של החום והחשש שהלחות תקלקל את החגיגה והתסרוקות בחוץ.
הכי כיף זה להיות כלה של חורף: רומנטיקנית עם אישיות סוחפת, שלא נותנת לעצמה להיסחף למוסכמות, שמקבלת החלטות בעצמה.
אלה כלות ייחודיות, מבפנים ומבחוץ.

קבלו כמה הצצות לקולקציות בולטות שנשלחו אלינו מספרד.

CHARO GARCÍA

AMA Collection

 Ilitia Beauty & Science

Hair: Charo Garcia para Ilitia Beauty & Science

Hair Instagram: @ilitiabeautyandscience

Hair Assistant: Olatz Cid

MUA: Olatz Cid

Photography & Retouche: Sergi Jasanada @sergijasanada para @dogmamoda

Styling: Charo Garcia

Dresses: Paola Carolina @paolacarolina_bcn; Aleksandra Budnik

MAYTE GARROTE

DIFFERENT ESTILISTAS

HERA Collection

Hair: Mayte Garrote @garrotevelez

Hair Assistant: Erika Pomeda @erika_pomeda

Photography: David Arnal @davidarnalteam

MUA: Jose Luis Blasco @josele.makeup

Styling: Eunnis Mesa @eunnismesa

Products: Montibello @montibellohair_es

GONZALO & ZIORTZA ZARAUZA

YOU Collection

Hair: Gonzalo & Ziortza Zarauza @gonzalo_zarauza @ziortzazarauza

Hair Instagram: @centrobeta

Hair Assistant: Laura Irure @laura.irure.3

Photography: David Arnal @davidarnalteam

Retouche: Javier Villalabeitia @javiervillalabeitia

MUA: Centro Beta Team @centrobeta

Styling: Visori Fashionart @visorifashionartstudio

Products: Montibello @montibellohair_es

 


עמוד זה נצפה: 354 פעמים

אתם מוזמנים לשלוח לנו כתבות, איטמים, חדשות ואנו נפרגן.

    אני מאשר/ת קבלת דיוור [recaptcha]

    אהבתם את המאמר? כתבו לנו מה דעתכם בנושא.

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    
    דילוג לתוכן