חיפוש באינדקס עסקים

L’ORÉAL PROFESSIONNEL מותג מוצרי השיער למספרות המוביל בעולם

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 יולי 2020

Print Friendly, PDF & Email

 

L’ORÉAL PROFESSIONNEL מותג מוצרי השיער למספרות המוביל בעולם, בשיתוף פעולה ייחודי עם “נאוה קולאז'” –  המכללה המובילה בישראל לעיצוב השיער ומקצועות היופי

  • במסגרת שיתוף הפעולה תלמידי המכללה נהנים מקורסים מקצועיים בכל תחומי השיער. בנוסף, מתקיימות סדנאות מומחים בהנחיית מדריכי לוריאל פרופסיונל.
  • שיתוף הפעולה מזה מספר שנים, נועד לחיזוק ההדרכה והלימוד של מעצבי השיער בישראל, ולהצמחת דור העתיד של מעצבי השיער בישראל.

כמובילת אופנה בעיצוב שיער, לוריאל פרופסיונל, חרטה על דגלה לפתח ולקדם את מקצועיות מעצבי השיער בעולם ובישראל. מעצבי השיער ומדריכי המותג מטפחים את היצירתיות, מעשירים את הידע ומקנים את הכלים המקצועיים בתחומי טיפול וטיפוח השיער המתבססים על ידע בינלאומי בכל הנוגע לשיער: טיפוח השיער, כימיה, אופנה.

לוריאל פרופסיונל, מותג מוצרי השיער למספרות המוביל בעולם, משתף פעולה עם “נאוה קולאז’” – המכללה המובילה לעיצוב השיער ומקצועות היופי בישראל.

פול בנעדי מנכ”ל חטיבת המוצרים המקצועיים בלוריאל ישראל: “במסגרת שיתוף הפעולה תלמידי המכללה נהנים מקורסים מקצועיים בכל תחומי השיער. בנוסף, מתקיימות סדנאות מומחים בהנחיית מדריכי לוריאל פרופסיונל.”

עוד ציין בנעדי כי: “שיתוף הפעולה נועד לחזק את מערך ההדרכה והלימוד של מעצבי השיער בישראל, מעצבי השיער המובילים של “לוריאל פרופסיונל” מנחים קורסים מיוחדים בנושאים מגוונים כדוגמת: כלות, תסרוקות, עיצוב שיער ועוד.

נאוה קול מנהלת המכללה למקצועות היופי “נאוה קולאז'”: “אנו שמחים על השיתוף הפעולה המקצועי אשר ללא ספק מעניק מינוף למכללת היופי שלנו – הרשת המובילה ללימוד מקצועות היופי.” לדבריה: “רשת המכללות היופי הממוקמות בחיפה ונהריה הוקמו בשנת 1994 ומלמדים שם  למעלה מ 50 מורים מקצועיים את מקצועות היופי והאסתטיקה. אשר לומדים ונהנים מקבלת ידע רחב על כל החידושים הטכנולוגים המתקדמים ביותר בכל תחומי היופי הנלמדים בביה”ס, במסגרת קורסים ייחודיים בישראל שנלמדים רק במכללות ”

עוד ציינה נאוה כי: “כיום נהנית הרשת ממוניטין ארצי, המושך תלמידים מכל רחבי הצפון והארץ ומציג מודל ייחודי להצלחה ומאפשר לתלמידים ללמוד את כל המקצועות תחת קורת גג אחת. למכללה למעלה מעשרים אלף בוגרים  מתוכם אלפים אשר השתלבו בכל מקצועות היופי הן כבכירים והן כעצמאים.”


עמוד זה נצפה: 2,236 פעמים

אתם מוזמנים לשלוח לנו כתבות, איטמים, חדשות ואנו נפרגן.

אני מאשר/ת קבלת דיוור


אהבתם את המאמר? כתבו לנו מה דעתכם בנושא.

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


[sg_popup id=1]