חיפוש באינדקס עסקים

A5 המושג שכולנו נכיר ונאהב

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 ינואר 2016

Print Friendly, PDF & Email

A5 המושג שכולנו נכיר ונאהב

hairpr_300_171013תוספת שיער צריכה להיות נוחה, והכי חשוב- יפה גם לאחר חפיפות רבות בבית, כדי שזה יקרה צריך להקפיד על שיער איכותי. 5A בלבד.

יגאל קרן, הוא יצרן פאות ישראלי מומחה לשיער איכותי המייצר פאות קאסטם (פאות איכות ברמה הגבוהה ביותר) עבור יצרני פאות מובחרים מאוד בארץ ובחול. ומסתבר כי כבר עכשיו  הספרים של כולנו יכולים להביא לנו תוספות שיער יפהפיות במחירים שפויים הניתנות להדבקה לשיער הראש תוך 20 דקות בלבד.

תוספת שיער צריכה להיות נוחה, והכי חשוב- יפה גם לאחר חפיפות רבות בבית, כדי שזה יקרה צריך להקפיד על שיער איכותי.  5A  בלבד.

(דירוג איכות השיער 1A–A 5. הערך הנמוך ביותר   A1  והגבוה ביותר 5A . פער המחירים בניהם מגיע ליותר מ 100%) כך שלאחר הצמדת התוספות לשיער אפשר לטפל בו כרגיל : לסרק, לחפוף, להסתפר, לפנפן, לאסוף, לסלסל, לצבוע ולהרגיש הכי טבעי, כי השיער שממנו עשויות התוספות הוא איכותי כמו השיער הטבעי.

למעשה ST Premium Hair משיקה שלושה סוגי תוספות חלקן קבועות וחלקן הניתנות  להרכבה עצמית והסרה בסיום היום:

מדבקות – הניתנות להדבקה קבועה ע”י ספרים מקצועיים במהירות ובנוחות, תוך כ- 20  דקות בלבד (גם הסרת המדבקות קלה ונוחה).

Clip-In – תוספת שיער שלא צריכה ידיים מיומנות, מהיר, פשוט וניתן לשנויים בכל זמן לפי הצורך. אפשר לחפוף את התוספת לאחר ההסרה. ואורך החיים שלה ארוך מאוד יחסית לכל תוספת.

Flip-In –  תוספת שיער תוך 3 דקות.  ניתן לחבוש ולפשוט בכל רגע. ניתן לקבל את התוספת בצד אחד עם גוונים ובצד אחד בלי גוונים ולהשתמש לפי הצורך. ניתן לחפיפה פשוטה שלא על ראש האישה. כמעט ואין בלאי. מגיעה כיחידה אחת שלמה.

במילים אחרות תוספות השיער של ST Premium Hair  נותנות מענה מעולה למי שמעוניינת בשיער מלא, עשיר, טבעי, ארוך, יפה ובצבעים טבעיים ללא סיכון השיער המקורי שלך.

ניתן להשיג אצל הספרים המומלצים ע”י ST Premium Hair

hairpr_700_171013(2)


עמוד זה נצפה: 2,964 פעמים

עשיתם עבודה יפה, הפקת שיער? אתם מוזמנים לשלוח אלינו תמונות.

    אני מאשר/ת קבלת דיוור [recaptcha]

    אהבתם את המאמר? כתבו לנו מה דעתכם בנושא.

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    
    דילוג לתוכן