חיפוש באינדקס עסקים

2 ענקים על במה אחת

פורסם מאת: barosh בתאריך: 7 יוני 2016

Print Friendly, PDF & Email

2 ענקים על במה אחת

מעצב השיער הבכיר ושגריר לוריאל ישראל חיים סיוון ומעצב השיער הבכיר ושגריר לוריאל ישראל יגאל סיץ סחפו את הקהל בתצוגת כימייה וגזירות על הבמה כאשר המכנה המשותף היה עבודת ההכנה עם סדרת הפייבר פרו החדשה לשיקום השיער.

במופע מתוזמן וראשון מסוגו הדגימו השניים טכניקות ומראות שיער עדכניים כאשר הבמה המרכזית הפכה למופע מרהיב של הצמד המוכשר.

2 ענקים על במה אחת חיים סיוון ויגאל סיץ צילום :מאיר מור הדליין
מסר לנו יגאל סיץ ” לאחר תקופה ארוכה ללא אירועים גדולים לוריאל הרימה אירוע גדול ומושקע ,הבאתי את המראות שלי לקיץ 2016 בו העולם הפך ליותר צבעוני והחזיר את השיק הפאנקי לתספורות משנות ה- 70 .

המסר שלי למעצבי השיער תנצלו כל חידוש שמגיע אליכם היום ישנם קפיצות טכנולוגיות גדולות וחשוב שזה יגיע ללקוחות שלכם אל תתפשרו על המקצועיות שלכם”

2 ענקים על במה אחת חיים סיוון ויגאל סיץ צילום :מאיר מור הדליין

חיים סיוון מוסר לכתבינו ” היה לי כיף נהנתי מכל רגע אחרי תקופה ארוכה ללא אירועים של לוריאל ראיתי את הצמא שלהם לאירועים מסוג זה.

המראות שלי לקיץ 2016 באים מהמקום שבו אני רוצה שמעצבי השיער יגיעו לסלון שלהם ביום למחרת וירצו לעשות את המראות הללו ללקוחותיהם.

וזו התרומה שלי. אני כפיילוט עבדתי 5 חודשים עם הפייבר פרו על לקחות קבועות שלי שמגיעות אחת לשבוע והתוצאות שהתקבלו היו תמימות דעים השיער שלי מתנהג ומרגיש אחרת .

2 ענקים על במה אחת חיים סיוון ויגאל סיץ צילום :מאיר מור הדליין
אני רוצה להודות לפול על שנים נפלאות ועל תרומתו הגדולה למערכך ההדרכות בישראל ובניית האקדמייה של לוריאל בהצלחה בהמשך דרכך .תודה לכל צוות ההנהלה נתראה באירוע הבא.

ולנו רק נשאר להגיד כן ירבו אירועים כאלו למען מעצבי השיער

 


עמוד זה נצפה: 2,227 פעמים

אתם מוזמנים לשלוח לנו כתבות, איטמים, חדשות ואנו נפרגן.

אני מאשר/ת קבלת דיוור


אהבתם את המאמר? כתבו לנו מה דעתכם בנושא.

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *