חיפוש באינדקס עסקים

“שוורצקופף פרופשיונל” מבית קונצרן הנקל משיקה: “House of Color”

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 ינואר 2016

Print Friendly, PDF & Email

“שוורצקופף פרופשיונל” מבית קונצרן הנקל משיקה: “House of Color”

אפליקציה חדשנית המעניקה שירותי צביעת שיער מודרניים ומקיפים, לסלונים לעיצוב שיער של “שוורצקופף פרופשיונל”

האפליקציה מאפשרת לבחור את הצבע המושלם ביותר לכל לקוח, לפתח את הפורמולה המדויקת ביותר של הצבע הנבחר, לשמור את התמונות ואת היסטוריית הצבע של כל לקוח ועוד.
האפליקציה זמינה במכשירי אייפד, אייפון ואנדרואיד.


application_300_301013עם האפליקציה החדשנית House of Color””- “שוורצקופף פרופשיונל” מבית קוצרן הנקל
מציבה אמות מידה חדשות וגבוהות, בתמיכה בסלונים לעיצוב שיער ובתקשורת עם הלקוחות. האפליקציה רבת הפנים עם המבנה הקל להבנה ולשימוש, מציעה את הייעוץ הטוב ביותר לצביעת שיער מושלמת. הכלי החדשני להרחבת הידע של מעצבי שיער על צביעת שיער, הכולל: ייעוץ “צעד אחר צעד”, נוסחאות ומגמות אופנה עדכניות- מעיד על מחויבותה של “שוורצקופף פרופשיונל” להצלחתם של סלונים לעיצוב שיער בכל רחבי העולם. אפליקציית”House of Color”  הזמינה למכשירי אייפד, אייפון ואנדרואיד, מוצגת לצד ההשקה המתוחכמת של צבעי IGORA ROYAL המשודרגים- סדרת הדגל של צבעי השיער של “שוורצקופף פרופשיונל”. האפליקציה החדשה מזמינה את מעצבי השיער להיכנס לתוך עולם צבעי השיער באופן דיגיטאלי ומציעה אפשרויות מגוונות:


ייעוץ מקצועי על צביעת שיער של “שוורצקופף פרופשיונל”

בכמה שלבים בלבד ועל ידי הזנת מידע כללי, כגון סוג השיער והצבע הרצוי, הפיצ’ר הנוח לשימוש “Client Consultation” מסייע למעצב השיער לשאול את השאלות הנכונות ביותר לבחירת צבע השיער המושלם לכל אחד ואחת מלקוחותיו. גם עם רמות מיומנות שונות בצביעת שיער, מעצבי השיער יכולים כעת לבחור בקלות מתוך מגוון רחב של צבעי שיער של “שוורצקופף פרופשיונל”, כמו צבעי IGORA ROYAL, Essensity , או BlondMe. כעת, מציאת סוג הצבע המושלם ללקוחות שלכם, מעולם לא הייתה קלה יותר!

Formula Creator – העוזר הצמוד שלכם

לאחר שצבע השיער נבחר, האפליקציה הופכת לחלק בלתי נפרד מזרימת העבודה היומיומית של מעצבי השיער עם פונקציית ה-“Formula Creator”, הכוללת: נוסחות מדויקות לכל סוג שיער, שעון עצר יעיל למדידת זמן הפיתוח ואפשרות להתאמה אישית של הפורמולה, על פי מגוון צבעי השיער הזמין בכל סלון.

My Clients – שמרו את המידע, התמונות והיסטוריית צביעת השיער של הלקוחות שלכם

אפליקציית “House of Color” משלבת בתוכה מערכת ניהול לקוחות מקיפה של 360°. ניתן כעת לשמור מידע כללי, כגון: שם הלקוח, תאריך יום ההולדת או פרטי קשר בתוך היישום. יתרה מכך, מעצב השיער יכול להסתמך על האפליקציה במהלך הביקור הבא של הלקוח במספרה: שמירת נוסחאות, מוצרים שנעשה בהם שימוש והערות, הם חלק מפונקציית”My Clients”  שביישום. ניתן גם לשמור את צבע השיער הסופי עם תמונה, שהופכת לחלק מנתוני הלקוח.

קולקציית מראות השיער Essential Looks  – ההשראה העדכנית ביותר של “שוורצקופף פרופשיונל”

אפליקציית”House of Color”  מציעה גם השראה יצירתית מקולקציית מראות השיער החצי שנתית עטורת השבחים- קולקציית Essential Looks . תמונות מרהיבות של מגמות צבעי השיער העדכניות ביותר בהשראת מסלולי תצוגות האופנה ברחבי העולם, מציגות את החזון היצירתי של “שוורצקופף פרופשיונל”. רכיבייEssential Looks  ששולבו באפליקציה, הופכים את הכלי למקור מידע ומדריך רב ערך לשירותי צביעת שיער בעסקי הסלונים לעיצוב שיער.

application_1_700_301013

application_2_700_301013


עמוד זה נצפה: 3,418 פעמים

עשיתם עבודה יפה, הפקת שיער? אתם מוזמנים לשלוח אלינו תמונות.

    אני מאשר/ת קבלת דיוור [recaptcha]

    אהבתם את המאמר? כתבו לנו מה דעתכם בנושא.

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    
    דילוג לתוכן