חיפוש באינדקס עסקים

מתחם חדשני לטיפוח ועיצוב השיער

פורסם מאת: אליזבת נחמיאס בתאריך: 15 ינואר 2019

Print Friendly, PDF & Email

הנותן מענה כולל בתחום תוספות שיער, עיצוב ופאות – ראשון מסוגו בישראל במתחם 3 מחלקות: סלון ביוטי לשיער,
מחלקת ייצור ומחלקה חדשנית של הכנת פאה מהשיער האישי

המתחם נפתח בהשקעה של 2.5 מיליון ₪

מתחם חדשני לטיפוח ועיצוב השיער נפתח בקריית המדע בירושלים, תחת שם היזמית: “חיה ברנפמן תוספות שיער”, הנותן מענה כולל בתחום תוספות השיער והפאות. המתחם ברמה בינלאומית וישווק ללקוחות בארץ ובחו”ל. המתחם נפתח בהשקעה של 2.5 מיליון ₪.

המתחם משתרע על שטח של כ 250 מ”ר וכולל 3 מחלקות מרכזיות: מחלקת ביוטי– בה נעשה אבחון מדויק של סוג השיער, הגוון הנדרש, אופי המילוי וניתוח מעמיק של צרכי הלקוחה ומחלקת ייצור מתקדמת – הכוללת מכונות תפירה מהמתקדמות בעולם ליצירת התוספות והפאות.

מתחם שיער חדשני - חיה ברנפמן תוספות שיער צילום דבורה קרביץ (15)

מתחם שיער חדשני – חיה ברנפמן תוספות שיער צילום דבורה קרביץ (15)

כמו כן, מחלקה חדשה הנותנת מענה ראשון מסוגו בארץ ליצירת פאה מהשיער האישי של הלקוחה. מדובר בשרות אישי ייחודי, הנדרש בד”כ לחולות, הנאלצות להפטר משיערן ורוצות ליצור פאה מהשיער האישי שלהן, כך שלא יורגש שהן חובשות פאה.

הקונספט העיצובי של המקום מאפשר שקיפות מרבית, כך למשל הקיר המפריד בין סלון הביוטי אליו נכנסת הלקוחה לאבחון והתאמה לבין מחלקת הייצור עשוי זכוכית שקופה כך שהלקוחה יכולה לראות את העבודה על הכנת התוספת/ הפאה ולהתרשם. ( בדומה למטבח פתוח במסעדות).

מימין לשמאל- רבקי קליגר, מלכי כהן, חיה ברנפמן בוכי שטיינברג .צילום זוהר שיטרית

מימין לשמאל- רבקי קליגר, מלכי כהן, חיה ברנפמן בוכי שטיינברג .צילום זוהר שיטרית

לדברי חיה ברנפמן בעלת “חיה ברנפמן תוספות שיער“: “המתחם נועד לתת מענה בתחום הביוטי לאלו המעוניינים בתוספת שיער פרמיום איכותית מכל סוג שהוא ובהתאמה אישית מלאה לאחר אבחון מדוקדק של הצרכים והרצונות של הלקוח/ה. אנו אחראים על התהליך כולו החל מייבוא שיער טבעי פרמיום שלא עבר שום עיבוד או התערבות כימית מאירופה ובחירתו בקפידה רבה ובעין מקצועית, דרך אבחון פרטני של הלקוחה וצרכיה ועד לתפירת השיער, בדיקה מחודשת של התאמה, השלמות במידת הצורך ועיצוב סופי. השקיפות בתהליך היא ערך מרכזי בחברה ועולה בקנה אחד עם העיצוב. המטרה היא לתת ללקוחה חוויה של הצצה לתהליך הייצור, שותפות, אמינות ומעורבות.”

לדבריה: “תוספות השיער הפכו לאחרונה לאביזר ביוטי לכל דבר, נשים מבקשות לשנות את מראן באמצעות שינוי בשיער – הארכה, מילוי, עיבוי וכו כתוספת אסתטית וכן כפתרונות לשיער דליל. אנו מספקים תוספות שיער שכל אחת יכולה להרכיב ולהוריד לבד באמצעות קליפסים וכן תוספות שיער מודבקות בדבק ביולוגי איכותי או תפורות בשיטות חדשניות שמחדשים בכל 3-4 חודשים. לצד אלו אנו מייצרים פאות שלמות.”

מתחם שיער חדשני - חיה ברנפמן תוספות שיער צילום דבורה קרביץ (9)

עוד הוסיפה ברנפמן ואמרה: “גם לגברים יש דרישה לתוספות שיער בד”כ מכיוון קצת שונה: גברים שזקנם דליל ורוצים מראה שיער מלא יותר ולאחרונה הולכת וגוברת הדרישה לכיפה משיער עבור גברים חובשי כיפה בחו”ל שעקב האנטישמיות מבקשים כיפה שתשתלב עם שיערם , כך שלא יורגש שהם חובשי כיפה.”

מחירי התוספות ינועו בין 350 שח ל 8,000 שח ומחירי הפאות בין 8,500 שח ל 20,000 שח.

מתחם שיער חדשני - חיה ברנפמן תוספות שיער צילום דבורה קרביץ (4)

חיה ברנפמן תוספות שיער” הוא עסק משפחתי המעסיק כ 25 עובדות, הוקם ומנוהל על ידי חיה ברנפמן (32) כמנכ”לית ובעלת העסק ושלושת אחיותיה: רבקי קליגר (30) – מנהלת ייצור וכח אדם, מלכי כהן (26) – אחראית שרותי ייעוץ והתאמה, בוכי שטיינברג (23) – מנהלת תחום לקוחות פרטיים. המקום ממוקם בקריית המדע 6 בירושלים ונותן מענה ללקוחה הפרטית, ללקוחות עסקיים (חברות של פאות ותוספות שיער), מעצבי שיער ומספרות בארץ ובחו”ל .


עמוד זה נצפה: 526 פעמים

אתם מוזמנים לשלוח לנו כתבות, איטמים, חדשות ואנו נפרגן.

אני מאשר/ת קבלת דיוור


אהבתם את המאמר? כתבו לנו מה דעתכם בנושא.

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


[sg_popup id=1]