חיפוש באינדקס עסקים

טרנדים בשיער לסתיו חורף 2012-13

פורסם מאת: barosh בתאריך: 31 דצמבר 2015

Print Friendly, PDF & Email

טרנדים בשיער לסתיו חורף 2012-13

טרנדים בשיער לסתיו חורף 2012- 2013 באדיבות ארז אלון יועץ לוריאל פריז

loreal_pariz_7768_005שיער- סתיו חורף 2012- 2013 – באדיבות ארז אלון יועץ לוריאל פריז.

הלוק הכי מעניין בתצוגות שניתן לראות לאחרונה . אצל JOHN GALLIANO. “שיער מתבדר ברוח” שימוש בהמון תכשירי שיער שהמנצח ביניהם הוא ספריי השיער וחומרי עיצוב כמו וקס וחימר.  הלוק נראה כאילו הוציאו את הראש לדוגמנית מהחלון בנסיעה של 220 קמש או לחילופין העמידו אותה מול מאוורר עם 30 כוח סוס.
רוב הטרנדים של השיער בעולם האופנה יתחלקו ל- 2קבוצות קיצוניות במיוחד – הראשונה “שביל באמצע שביל בצד”. העיקרון פשוט לבחור שביל בצד (ברוב המקרים) ולאסוף את כל השיער בלוק מתוח, נקי ומבריק או לקוקו נמוך או לגולגול.  השניה “קוקוד נפוח נפוח נפוח”, העיקרון פשוט גם כאן, השיער שבקרבת הפנים נקי וללא הגבהה כלל ולכיוון אחרונה, באזור הקודקוד ו/או כל יתרת השיער נפוח נפוח נפוח. אדל כנראה עדיין משפיעה עלינו. ושנות ה60 כנראה מניחים את הדעת העונה בתחום השיער.
ניתן לראות זאת התצוגות של  OSCAR DE LARENTA וCAROLINA HERRERAואת השבילים ההדוקים ניתן לראות  DIOR וLOEWE. טרנד נוסף שכבר עשה חפיפה עם עולם הזוהר הוליוודי וחיי היום יום שלנו הוא הפוני בובה העבה. הפוני חוזר ובגדול . נשות הוליווד אומנם משתמשות בתוספת פוני ולא גוזרות. אבל רוב הנשים בארץ לא ירצו להשקיע בממוצע 400 שח על זה ופשוט יגזרו . ולכן בנות פנו למעצבי שיער שיודעים לגזור פוני ולעשות זאת ראוי . חבל שתסתובבי עם פוני במשך חודשיים שיחרב לך את היופי ומצב הרוח שלך. ניתן לראות את הפוני משחק אותה אצל VARSACE, וכנראה אם אתם שואלים את דעתי הצמות יחזרו שוב . רק הפעם קצת יותר צמודות לראש . בסגנון ה”צמות הסיניות” . וכנראה נקבל אותם נקיות ומרושלות גם יחד. לבחירתך !
loreal_pariz_7768_004

עמוד זה נצפה: 2,045 פעמים

עשיתם עבודה יפה, הפקת שיער? אתם מוזמנים לשלוח אלינו תמונות.

    אני מאשר/ת קבלת דיוור [recaptcha]

    אהבתם את המאמר? כתבו לנו מה דעתכם בנושא.

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    
    דילוג לתוכן