חיפוש באינדקס עסקים

חוגגים את פריז, את האופנה ואת הזוהר…

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 מרץ 2016

Print Friendly, PDF & Email

חוגגים את פריז, את האופנה ואת הזוהר…

מותג האיפור והטיפוח הבינלאומי לוריאל פריז יעניק חסות ראשית לשבוע האופנה בפריז

שיפתח פרספקטיבות חדשות לתמיכה ביצירה צעירה בפריז ובפיתוחה.

לוריאל פריז מעניקה חסות לשבוע האופנה בפריז
מותג האיפור והטיפוח הבינלאומי לוריאל פריז, גאה להעניק חסות ראשית לשבוע האופנה בפריז לפדרציה הצרפתית של אופנה ושל מעצבי אופנה מוכנה ללבישה ומעצבי אופנה – Createurs de Mode la Federation Francaise de la Couture du Pret-a-Porter des Couturiers et des.

שבוע האופנה יתקיים עד ה- 19 במרץ 2016 . צוות של מאפרי-על ומעצבי השיער הבינלאומיים של לוריאל פריז ינצחו על האיפור והשיער במשך כל שבוע האופנה.

לוריאל פריז מתכתבת תדיר עם עולם האופנה והזוהר. ולכן, זה אך מתבקש, להעניק חסות לשבוע האופנה בפריז.

חטיבת היופי של לוריאל פריז תציב את מומחיותה הן לשירותם של מותגי אופנה יוקרתיים והן לשירותם של כישרונות צעירים המציגים את הקולקציות שלהם, מה שייתן דחיפה נוספת לאנרגיה היצירתית המדהימה של פריז.

לוריאל פריז מעניקה חסות לשבוע האופנה בפריז

סיריל שאפוי נשיא לוריאל פריז העולמית: “אנו גאים ושמחים ביחסים חדשים אלו, והמותג שלנו יהיה מחויב במיוחד לתמיכה ועידוד בכישרונות ובמעצבים צעירים בשבוע האופנה בפריז.

מותג יופי צרפתי מפורסם זה מכיל בליבו את מצוינותה של פריז, כך שהענקת חסות לאירועים האייקוניים ביותר של הבירה הצרפתית הינה פרספקטיבה מרגשת ביותר” .
לוריאל פריז משתפת פעולה במשך שנים ארוכות עם הדוגמניות המובילות והאומנים הבין-לאומיים הטובים ביותר בתחומי הצילום והקולנוע. ורואים בשותפות זו כצעד משמעותי בתמיכתם באומנויות וביצירה.

במסגרת הפסטיבל לוריאל פריז יערכו מחווה לעולם האופנה ולפריז במסיבה ייחודית ה-Red Obsession Party. האירוע יתקיים באחד המוסדות היוקרתיים ביותר בבירה ב- 8.3.16.

משפחת לוריאל פריז המורחבת תשתתף במסיבה כמו גם שגרירות הבינלאומיות של המותג יישאו נאום על הבמה כמו: קרלי קלוס, דוטצן קרוס, נטשה פולי, לארה סטון אירינה שייק, איזבלי פונטנה וסו ג’וק פארק ועוד. מרכז האירוע והבולט יהיה קונצרט ייחודי שהוכן במיוחד לערב זה .


עמוד זה נצפה: 1,489 פעמים

בואו לעדכן ולהתעדכן בכל מה שחדש בעולם האיפור.

אני מאשר/ת קבלת דיוור


אהבתם את המאמר? כתבו לנו מה דעתכם בנושא.

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


[sg_popup id=1]