חיפוש באינדקס עסקים

שלום! הגעת ל:

אושרית כהן הלוחשת לשיער

הלוחשת לשיער


טלפון:072-3934824 כתובת:עכו ,


אושרית כהן

הלוחשת לשיער

מומחית בהחלקות שיער על כל סוגיהם  בעכו
מומחית להחלקות שיער בעכו,שיקום שיער והחזרת המראה המושלם לשיער.זה מה שאני יודעת בזה התמחיתי כאן שמתי לעצמי למטרה להיות הטובה ביותר. מתפקידי ללחוש לשיערך להבין ולחיות אותו ולהשיג לך את המראה המושלם והבריא. במקום שלי יש לך פרטיות וסביבת עבודה בעבורך. כאן תרגיעי את הנפש ותרפאי את השיער. התקשרי אלי ונקבע פגישה על קפה ומאפה.
המוטו שלי הוא מקצועיות לא להתפשר על הטוב בשבילך. טיפול אישי לכל אחת ואחת להשגת מראה מושלם ובריא לשיערך. התוצאות שלי מדברות בעד עצמם. אל תתפתי ללכת למחירים זולים ולבלתי מקצועיים .הנראות שלנו היופי שלנו והנפש שלנו חשובה לנו. זה בשבילי ערך עליון ללחוש לשיערך ולרפא אותו. לבצע תוצאות מושלמות להשגת מראה חלק ומלא ברק.
ההחלקה שלא מתפשרת ומתלבשת מושלם על כל סוג שיער ז’אן דה פרל האחת והיחידה כל תוצאה אגדה.עובדת עם כל סוגי ההחלקות הבריאות לשיער .החלקה יפנית,החלקה אורגנית.

אושרית כהן הלוחשת לשיער  טלפון072-3934824  כתובת:עכו 


גלריית תמונות

החלקת שיער ז'אן דה פרל בעכו

תוספות שיער בעכו

מפה

עכו

צור קשר עם אושרית כהן הלוחשת לשיעראני מאשר/ת קבל דיוור


שתף עמוד זה


עמוד זה נצפה: 634 פעמים

תגיות:החלקות שיער בעכוobject(WP_Error)#12633 (2) { ["errors"]=> array(1) { ["invalid_term"]=> array(1) { [0]=> string(15) "מונח ריק" } } ["error_data"]=> array(0) { } } תוספות שיער בעכוobject(WP_Error)#12633 (2) { ["errors"]=> array(1) { ["invalid_term"]=> array(1) { [0]=> string(15) "מונח ריק" } } ["error_data"]=> array(0) { } }


[sg_popup id=1]